Rozloučení s Miniuni

25. 11. 2018

 

Nové budovy Ostravské univerzity vyrostou na Černé louce v prostorách dnešního Miniuni, a proto se musíme s touto naši malou Evropou rozloučit. A protože se rádi loučíme tak, že děláme lidem radost, připravili jsme pro Vás před adventní workshop, na němž si budete moci vytvořit luxusní vánoční aranžmá pod dozorem zkušené floristky Martiny Hajdukové. Ale nejen to. 

WORKSHOP: VYTVOŘ SI SVŮJ ADVENTNÍ VĚNEC ČI VĚNEC NA DVEŘE 
Workshop probíhá: 10:00 - 13:00
Cena za věnec s chvojím: 200 Kč na osobu (v ceně je: lektor a občerstvení) - vstupenky na workshop zakoupíte v předprodeji na pobočkách městských informačních center Ostrava; v den konání akce pak přímo v Miniuni. 
Na místě si pak dle Vašich potřeb dokoupíte přízdoby na vánoční aranžmá a záleží jen na Vaší kreativitě, čím vším věnec nazdobíte. Platí zlaté pravidlo, čím více přízdob, tím dražší věnec, tak si nezapomeňte vzít dostatečnou hotovost.
Počet míst na akci je omezen, proto využijte předprodej; více informací na Ostravainfo. Minimální kapacita workshopu je 10 osob, v případě nenaplnění bude workshop zrušen.

DOPROVODNÝ PROGRAM NEJEN PRO DĚTI: 
Myslíme i na ty naše nejmenší, děti si mohou vytvořit svícen, či nějakou pěnou vánoční dekoraci v cenové relaci 80 – 100 Kč.
Workshop pro děti: 10:00 - 14:30.

A na závěr po 16 hodině budete mít se svými ratolestmi netradičně možnost pouštět lodičky z ořechů, tak si lodičky nezapomeňte připravit a vzít s sebou! Protože se už bude šeřit, tak do lodičky dejte svíčku, ať nám jezírko krásně zasvítí!

KDY: 25.11. 2018 10:00 – 16:00
KDE: MINIUNI svět miniatur – za divadlem Antonína Dvořáka

Vstupné do areálu Miniuni v tento den je DOBROVOLNÉ; hradí se pouze náklady na workshopy!